2.Čtvrtfinále  9.5.2015 Sítná 2009 17:00

Psi - Narko 1:5 (0:3,1:2,0:0)

Branky Narka:
Zíma Zbyněk (Janský Karel), Kotek Jakub (Zíma Zbyněk), Zíma Zbyněk (Kosina Jakub, Janský Karel), Zíma Zbyněk (Janský Karel, Zuna Martin), Zíma Zbyněk

Komentář:
Na zápas dorazilo pouze devět hráčů!!!! Soupeř oproti předchozímu utkání ještě více posílil, neviděli jsme to moc růžově, ale řekli jsme si, že budeme bojovat abychom nešli do třetího zápasu. Určili jsme taktiku s tím, že ji tentokrát musíme držet celý zápas a pokusit se o malý zázrak. To co jsme ovšem předvedli to byla nádherná vzpomínka na starou dobrou Hvězdu Švermov, kdy jsme spoléhali na brankáře, perfektní zónovou obranu a dva tři góly za zápas. Soupeř běhal, kombinoval, ale my jsme naprosto dokonale bránili (pouze 3 nebezpečnější střely za třetinu pro soupeře!!) a využívali každou možnost k zaútočení tak, abychom ale šetřili síly. Dali jsme góly prakticky ze všeho a po první třetině 3:0 pro nás! Ve druhé třetině soupeř hodně tlačil, se skrumáže i snížil, ale pak se jeden hráč soupeře nechal vyloučit za píchnutí hokejkou na pět minut a do konce utkání a my jsme toho využili na zvýšení náskoku až na 5:1 po dvou třetinách! Ve třetí třetině už hodně našich hráčů doslova "pletlo nohama" jenže fantastický taktický a obětavý výkon v obraně podpořený naprosto jistými zákroky brankáře nás dovedli ke sladkému vítězství! Nejlepší hráč utkání? Vyjmenujme je asi takto - neprostupná zeď v brance Zbyněk Kotek, vynikající a hlavně bezchybná dvojice obránců Martin Matějíček a Martin Zuna, neúnavní a pracovití pro tým Jakub Muller a Jakub Kosina, tvrďáci a bojovníci v osobních soubojích Vojta Šmejkal a Zdeněk Morávek, takticky precizně hrající bránící útočníci Karel Jánský a Jakub Kotek a ještě Zbyněk Zíma, který dokonale využil svých zkušeností a nasázel soupeři v takto těžkém zápase neuvěřitelné čtyři góly!!!! Utkání opravdu rozhodla naše zkušenost, obětavost a taktické dodržení všech pokynů, co jsme si řekli. Nebyli jsme lepší, ale efektivní a poctiví. Takže hop do semifinále!!!

1.Čtvrtfinále  8.5.2015 Sítná 2009 9:00

Narko - Psi 4:3p (2:0,1:1,0:2 - 1:0)

Janský Karel (Zuna Martin, Mauric Pavel), Kotek Jakub (Morávek Zdeněk, Kozelka Filip), Zuna Martin (Žák Jan, Müller Jakub), Zíma Zbyněk

Komentář:
Před víkendovými zápasy jsme měli trošku obavy, kolik nás vůbec dorazí na oba zápasy. Je s podivem, že celou sezónu hrajeme prakticky na čtyři útoky a nejdůležitější část sezóny, kdy začíná play off se strachujeme o sestavu. Nakonec nás bylo alespoň 13 a celkem silná sestava. Také jsme utkání začali skvěle, pokrývali střední pásmo a nepouštěli moc soupeře do kloudných akcí. První třetina byla vyrovnaná, ale my jsme byli velmi produktivní a vedli 3:0. Ve druhé třetině soupeř ještě zvýšil pohyb a přicházel tlak. Do poloviny zápasu jsme ale skvěle bránili střední pásmo a v obranné třetině vše pokryli, přesto soupeř snížil. Ve třetí třetině jsme se zbytečně pouštěli do útočení a soupeř z brejků vyrovnal. Nejhorší část nás čekala dvě minuty před koncem zápasu za nerozhodného stavu, kdy jsme se dostali do dvojnásobného oslabení a už to vypadalo že ztratíme další zápas s tímto soupeřem jak se nám to stálo dvakrát v této sezóně. Jenže fantastická obrana i brankář přečkali toto oslabení a šli jsme do prodloužení. V něm jsme byli opět vyloučení dvakrát za sebou, ale když jsme i toto přežili, tak jsme nakonec z úplně nevinné akce vstřelili vítězný gól a měli první bod v kapse. Z tohoto utkání není důvod vyzdvihovat jednotlivce, tady jsme působili jako tým!!!

22.zápas  3.5.2015 Sítná 2006 9:00

Narko - Rytíři Buštěhrad 15:6 (3:1,6:2,6:3)

Janský Karel (Morávek Zdeněk), Kotek Jakub (Šulík David), Opata Jan (Šulík David, Kosina Jakub), Morávek Zdeněk (Müller Jakub), Opata Jan (Kosina Jakub), Kovařík Petr (Kosina Jakub, Šulík David), Morávek Zdeněk (Janský Karel, Müller Jakub), Müller Jakub (Opata Jan, Kosina Jakub), Müller Jakub (Kovařík Petr), Kovařík Petr (Kosina Jakub, Opata Jan), Matějíček Martin (Zíma Zbyněk), Müller Jakub (Zíma Zbyněk, Šmejkal Vojtěch), Kovařík Petr (Šulík David, Kosina Jakub), Morávek Zdeněk (Šulík David, Müller Jakub), Kosina Jakub (Kovařík Petr, Šmejkal Vojtěch)

Komentář:
Poslední zápas základní části proti poslednímu týmu tabulky Okresní ligy Rytířům Buštěhrad, opět jako na podzim nechytala naše brankářská jednička Zbyněk Kotek. Mezi tyče musel zaskočit Filip Kozelka. Sestava byla daná počtem hráčů, kteří dorazili na utkání. Tři útoky a dvě obrany pomáhali zprvu náhradnímu brankáři, aby zbytečně neinkasoval jako první v utkání. Výsledek první třetiny 3:1 naznačoval, že si náš tým půjde za vítězstvím, které nám zaručí konečnou třetí příčku v tabulce a přisoudí nám pro play-off šesté Psi Kladno. Druhá a třetí třetina se již strhla v boj o co nejlepší individuální statistiky v našem týmu. Výsledkem toho bylo konečné skóre zápasu 15:6.

21.zápas  25.4.2015 Sítná 2009 17:00

Sparta - Narko 2:7 (0:1,1:4,1:2)

Kozelka Filip (Janský Karel, Kovařík Petr), Opata Jan (Šulík David), Janský Karel (Morávek Zdeněk), Opata Jan (Morávek Zdeněk, Janský Karel), Kozelka Filip (Šulík David), Dvořák Marek (Mauric Pavel), Kozelka Filip (Kovařík Petr, Mauric Pavel)

Komentář:
Zápas se Spartou byl hodně neurovnaný, my jsme nezvykle nastoupili pouze se dvěma útoky, soupeř byl ve stejném počtu. Stejně i tak byla jen jedna otázka a to kolik gólů nastřílíme. Většinu zápasu jsme odehráli před soupeřovým brankářem, který toho celkem hodně pochytal a Sparta hrozila jen ojedinělými útoky. Aspoň si hráči trošku více zaběhali, soupeř nás nepřinutil k nějakému většímu úsilí. Jedno vyloučení za celý zápas hovoří za vše. Již nyní je jasné, že v play off narazíme na Psy, kteří nás v základní části 2x porazili i když jen těsným rozdílem.

Nejlepším hráčem Narka byl vyhlášen: Filip Kozelka

Rozhovor s Markem Dvořákem nalezenete ZDE:
Rozhovor se Zdeňkem Morávkem nalezenete ZDE:

20.zápas  19.4.2015 Sítná 2009 11:00

Narko - Psi 2:3 (0:1,0:0,2:2)

Šulík David (Müller Jakub, Janský Karel), Kovařík Petr (Müller Jakub, Janský Karel)

Komentář:
Soupeř byl posílen o několik mladých hráčů a ti byli na hřišti hodně znát, především v pozitivním ale i negativním smyslu. My jsme hráli opět na čtyři lajny a většinu zápasu jsme byli pod tlakem. Ale naše obrana byla povětšinou skvělá, nepouštěla soupeře do vyložených šancí. Škoda, že nám chyběla střelba, protože brankáře soupeře jsme díky překombinovaným akcím a špatným přihrávkám moc neohrožovali. Takže konečně soupeř, který nás prověřil a ukázal nedostatky. Málokdy hodnotím rozhodčí, ale bohužel dnešní zápas absolutně nezvládli a udělali z něho doslova "bramboračku" až došlo zbytečně k několika šarvátkám a v závěrečné třetině i menší bitce. Musíme připustit jediné a to, že dělali chyby(spíš hrubice) na obě strany. Ale aby jeden rozhodčí 2x rozpažil při čisté hře tělem a druhý vylučoval, aby jasné fauly pouštěli a za nefauly vylučovali, aby při rozdání vyšších trestů pak vše korigovali a přepisovali na nižší...no páni rozhodčí omlouvám se, ale byli jste nejvýraznějšími postavami v utkání.....

Nejlepším hráčem Narka byl vyhlášen: Jarda Brejcha

Rozhovor s Markem Šulcem nalezenete ZDE:
Rozhovor s Davidem Šulíkem nalezenete ZDE:

19.zápas  12.4.2015 Sítná 2009 17:00

Extrém - Narko 1:5 (0:0,0:3,1:2)

Zíma Zbyněk (Fingerhut Pavel), Žák Jan (Opata Jan), Peták Martin (Kovařík Petr), Müller Jakub (Opata Jan, Šmejkal Vojtěch), Zíma Zbyněk (Fingerhut Pavel, Janský Karel)

Komentář:
Na soupeře, který nás na podzim v emotivním utkání porazil, jsme se připravovali, chtěli jsme také uhájit třetí příčku tabulky. Jenže soupeř se dostavil v osmi hráčích. Měl sice vynikajícího gólmana, ale byl prakticky bez šance. Hráli jsme "jen" na tři lajny a vytvářeli prakticky neustálý tlak na branku. Ostatně našich 50 střel hovoří za vše. Soupeř si držel čisté konto jen první třetinu, pak to byla jen otázka kolik gólů dáme. Bylo jich málo, ale tentokrát nemůžeme říci, že bychom něco podcenili nebo odchodili. Stále ale potřebujeme soupeře který nás opravdu prověří před play off.

Nejlepším hráčem Narka byl vyhlášen: Pavel Fingerhut

Tentokrát uděláme dva rozhovory s hráči se kterými ještě rozhovor nebyl.
Rozhovor s Pavlem Mauricem nalezenete ZDE:
Rozhovor s Martinem Matějíčkem nalezenete ZDE:

18.zápas  5.4.2015 Sítná 2009 9:00

Narko - Delta 10:2 (2:0,4:0,4:2))

Opata Jan, Kotek Jakub (Zuna Martin, Morávek Zdeněk), Kosina Jakub, Zuna Martin (Kozelka Filip, Fingerhut Pavel), Kozelka Filip (Zíma Zbyněk, Zuna Martin), Janský Karel (Müller Jakub), Kosina Jakub (Šulík David), Zíma Zbyněk (Kozelka Filip, Fingerhut Pavel), Morávek Zdeněk (Kotek Jakub, Zíma Zbyněk), Peták Martin (Kovařík Petr)

Komentář:
Soupeř nastoupil bez své gólmanské jedničky a s devíti hráči v poli. Proti našim 18 hráčům, kteří i když někdy neběhali, to nemohlo stačit. Takže výsledek odpovídá rozložení sil, ale opravdové zlepšení obranné hry nás takto nemohlo prověřit. Pohodový zápas, bez správného tempa a to se odrazilo u nás hlavně ve frekvenci střídání, kdy někteří hráči chtěli zůstávat na hřišti déle, někteří tam byli krátce a došlo ke zbytečným handrkováním. Přitom kdyby si většina hráčů uvědomila, že stačí 30s na hřišti "jezdit", tak si hráč půjde rád odpočinout. Ale někteří stojí 30s a pak se jim zdá že jdou brzy střídat? Co kdybychom se i nad tímto zamysleli? No každopádně uvidíme příští víkend kdy se utkáme s týmem, který nás na podzim porazil - Extrém, asi to bude pro nás zápas, který nám ukáže více.

Nejlepším hráčem Narka byl vyhlášen: Jakub Kosina
Rozhovor s hráčem utkání nalezenete ZDE:

17.zápas  29.3.2015 Sítná 2009 13:00

Moribundus - Narko 4:5p (1:1, 1:1, 2:2)

Fingerhut Pavel, Kovařík Petr (Müller Jakub), Kmošťák Daniel (Kovařík Petr), Morávek Zdeněk (Kotek Jakub), Müller Jakub

Komentář:
Utkání jsme nezačali špatně, ale opět skončili neslavně. Je to už pomalu hrůza co vytváříme v obraně. Neustále si to před zápasem i o třetinách opakujeme a stále stejné neskutečné hrubice v obraně! Pořád laxní rozehrávka přes šířku obranného pásma nebo vymýšlení složitých nahrávek, kličkování v obranné třetině a ztráty míčků, - to už je hotová nezodpovědnost hráčů!!! Přitom stačí dostat míček ze třetiny a tam pokračovat v nějaké myšlence. Za vše hovoří druhý gól Moribundusu, který padnul po pěti dorážkách a přitom v obraně třetině jsou tři hráči Narka a dva hráči Moribundusu?!?!?! Od začátku jarní části hrajeme tohle špatně, takhle se hrát nedá a nejhorší je, že se to neustále opakuje. Opět není důvod vyhlašovat nejlepšího hráče, když si každý dělá na hřišti co chce....

16.zápas  22.3.2015 Sítná 2009 15:30

Narko - Černá Hvězda 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Zíma Zbyněk (Kovařík Petr), Kotek Jakub (Müller Jakub, Janský Karel), Kovařík Petr (Peták Martin), Fingerhut Pavel (Kozelka Filip)