Zápasy podrobně |
ROČNÍK 2007 – 2008 |
OKRESNÍ LIGA:
1.kolo – 9.9.2007 15.00h Sítná Extrém Kladno – Narko 4:12 (2:2,0:6,2:4) Branky Narka: Hanžl(Janeček,Zajíc), Klicpera(Janeček), Janeček(Janský), Janeček , Huml(Sojka,Janský), Sojka(Janský,Dvořák), Janeček , Janeček , Janeček(Klicpera), Mauric(Janský,Sojka), Klicpera(Hanžl), Říha(Sojka) Sestava Narka: Král – Říha,Zajíc – Dvořák,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Huml – Staněk,Kozelka Vyloučení Narka: Klicpera 2min, Janský 2min, Hanžl 2min
2.kolo – 16.9.2007 9.00h Sítná Narko – Vlci Buštěhrad B 3:2 (1:0,1:1,1:1) Branky Narka: Huml , Výravský(Janský,Staněk), Říha(Janeček) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Výravský,Huml – Kozelka,Král Vyloučení Narka: Hanžl 2min
3.kolo – 23.9.2007 15.00h Sítná Sparta Kladno – Narko 4:6 (2:3,1:2,1:1) Branky Narka: Kozelka(Sojka), Hanžl(Staněk), Janský(Sojka), Janeček(Hanžl,Říha), Klicpera(Janeček), Janeček Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Zikán,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Huml – Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Klicpera 2min, Huml 2min, Zikán 2min, Hanžl 2min, Staněk 2min, Sojka 2min
4.kolo – 30.9.2007 8.00h Sítná Narko – Černá Hvězda 6:5 sn (4:1,0:2,1:2,1:0) Branky Narka: Janeček(Hanžl,Staněk), Klicpera(Zajíc), Janský , Janeček(Klicpera), Klicpera(Janeček,Hanžl), rozhodující nájezd Sojka Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Huml – Zikán,Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Dvořák 2min, Zikán 2min, Janeček 2min, Zajíc 2min
5.kolo – 7.10.2007 10.00h Sítná Narko – Stochov 14:1 (2:0,5:0,7:1) Branky Narka: Janeček(Hanžl,Staněk), Janeček(Hanžl), Klicpera(Janeček), Hanžl(Janeček), Janeček(Hanžl,Říha), Staněk(Klicpera,Janeček), Sojka(Staněk,Říha), Janeček(Klicpera), Výravský(Sojka,Janský), Mauric(Klicpera,Janeček), Klicpera(Janeček,Hanžl), Sojka , Klicpera(Hanžl,Janeček), Janský(Dvořák) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Huml – Zikán,Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Staněk 4min, Výravský 2min, Zikán 2min, Dvořák 2min
6.kolo – 14.10.2007 10.00h Sítná Cvrčovice – Narko 1:9 (0:1,1:1,0:7) Branky Narka: Janeček(Říha), Staněk(Janeček), Hanžl(Říha), Kozelka(Výravský), Janský(Šiftanc,Sojka), Zikán(Výravský), Sojka , Klicpera(Hanžl,Janeček), Janeček(Klicpera) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Šiftanc – Zikán,Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Staněk 6min, Zajíc 2min, Hanžl 2min 7.kolo – 21.10.2007 10.00h Sítná Narko – Unhoštˇ B 10:0 (1:0,3:0,6:0) Branky Narka: Janeček(Klicpera), Janský(Sojka), Šiftanc(Výravský), Hanžl(Janeček), Janeček(Sojka), Janeček(Klicpera,Říha), Klicpera(Hanžl), Zikán(Janeček,Hanžl), Výravský(Sojka,Říha), Výravský(Huml,Klicpera) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Zikán – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Šiftanc – Výravský,Huml Vyloučení Narka: Zikán 10minOT, Sojka 10minOT
8.kolo – 27.10.2007 9.00h Slaný Slaný B – Narko 1:4 (0:2,1:1,0:1) Branky Narka: Huml(Zajíc), Sojka(Výravský), Janský(Sojka), Výravský(Janeček) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Výravský – Zikán,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Staněk 4min, Sojka 10minOT, Huml 4min, Zajíc 2min, Zikán 2min, Klicpera 2min
9.kolo – 28.10.2007 10.00h Sítná Falcon Kročehlavy – Narko 1:3 (0:1,1:0,0:2) Branky Narka: Klicpera(Sojka), Kozelka(Zikán), Šiftanc(Sojka,Mauric) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Zikán Vyloučení Narka: Sojka 4min, Staněk 2min, Hanžl 2min
10.kolo – 3.11.2007 10.00h Sítná Narko – Rytíři Buštěhrad 15:0 (4:0,3:0,8:0) Branky Narka: Klicpera(Hanžl), Sojka , Huml , Janeček(Klicpera), Janeček(Klicpera), Sojka(Šiftanc,Janský), Klicpera(Zikán), Sojka(Janský), Mauric(Sojka), Hanžl(Klicpera), Sojka(Šiftanc,Zajíc), Zikán(Huml), Janeček(Staněk), Zikán(Dvořák), Klicpera(Janeček) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Výravský,Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Šiftanc – Zikán,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Klicpera 4min, Říha 2min, Šiftanc 2min
11.kolo – 10.11.2007 8.30h Sítná Narko – Extrém Kladno 8:3 (2:2,2:1,4:0) Branky Narka: Janeček , Staněk(Sojka), Janský(Šiftanc,Sojka), Janeček(Hanžl), Zikán(Výravský,Kozelka), Sojka(Říha), Janský(Sojka,Dvořák), Šiftanc(Sojka) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Šiftanc – Zikán,Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Sojka 2min, Říha 2min
12.kolo – 16.11.2007 10.00h Sítná Vlci Buštěhrad B – Narko 5:2 (2:0,3:1,0:1) Branky Narka: Šiftanc(Zajíc), Janský(Sojka) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Zikán,Dvořák – Janeček,Hanžl,Klicpera – Sojka,Janský,Šiftanc – Výravský,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Hanžl 5min+TH, Janeček 2min, Mauric 2min
13.kolo – 25.11.2007 10.00h Sítná Narko – Sparta Kladno 11:1 (4:0,4:1,3:0) Branky Narka: Klicpera(Dvořák), Janeček , Kozelka , Říha(Klicpera), Staněk(Zikán,Huml), Klicpera(Zajíc), Janský(Janeček), Janeček(Výravský), Říha(Janeček), Janský(Janeček), Zikán(Staněk) Sestava Narka: Holub – Zajíc,Říha – Mauric,Dvořák – Janeček,Výravský,Janský – Sojka,Kozelka,Klicpera – Zikán,Huml,Staněk Vyloučení Narka: Sojka 2min, Staněk 2min
14.kolo – 1.12.2007 10.00h Sítná Černá Hvězda – Narko 4:5 sn (1:1,1:3,2:0,0:1) Branky Narka: Janeček(Šiftanc), Sojka , Staněk(Sojka), Šiftanc(Janský), rozhodující nájezd Sojka Sestava Narka: Holub – Dvořák,Říha – Mauric,Staněk – Janeček,Šiftanc,Janský – Sojka,Výravský,Klicpera – Zikán,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Šiftanc 4min, Staněk 4min, Dvořák 2min
15.kolo – 8.12.2007 9.00h Nové Strašecí Stochov – Narko 7:15 (1:4,3:6,3:5) Branky Narka: Janeček(Mauric,Janský), Zikán(Sojka), Janský(Sojka), Zikán(Říha), Janeček(Mauric), Sojka(Zikán), Zikán(Sojka,Janský), Sojka(Zikán,Janeček), Zikán(Janeček), Sojka(Janský), Janský(Sojka), Zikán(Dvořák,Sojka), Mauric(Sojka,Dvořák), Zikán(Janeček), Sojka(Janský) Sestava Narka: Staněk – Říha,Mauric – Dvořák – Janeček,Zikán,Janský – Sojka,Kozelka Vyloučení Narka: Říha 6min, Zikán 2min, Janský 2min, Dvořák 2min
16.kolo – 16.12.2007 11.00h Sítná Narko – Cvrčovice 6:4 (3:1,1:0,2:3) Branky Narka: Klicpera(Zikán), Janeček(Výravský,Staněk), Sojka(Janeček), Huml(Mauric), Janeček(Šiftanc), Janeček(Šiftanc,Mauric) Sestava Narka: Král – Staněk,Mauric – Dvořák,Zajíc – Výravský,Janeček,Šiftanc – Klicpera,Janský,Zikán – Sojka,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Huml 2min, Šiftanc 2min, Sojka 2min
17.kolo – 17.2.2008 12.30h Sítná Unhoštˇ B – Narko 4:9 (1:2,1:2,2:5) Branky Narka: Janský(Sojka), Říha(Zajíc), Huml(Kozelka), Klicpera(Janeček), Janeček(Klicpera), Sojka(Zajíc), Janeček , Klicpera(Janeček,Výravský), Klicpera(Janeček) Sestava Narka: Holub – Říha,Zajíc – Mauric,Dvořák – Janeček,Klicpera,Výravský – Sojka,Janský,Staněk – Kozelka,Zikán,Huml Vyloučení Narka: Mauric 2min
18.kolo – 24.2.2008 13.00h Sítná Narko – Slaný B 2:2 (0:1,2:1,0:0) Branky Narka: Šiftanc(Janeček), Janský(Sojka) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Zajíc,Mauric – Dvořák – Janeček,Šiftanc,Výravský – Janský,Sojka,Klicpera – Kozelka,Zikán,Huml Vyloučení Narka: Šiftanc 2min, Říha 2min
19.kolo – 2.3.2008 13.00h Sítná Narko – Falcon Kročehlavy 3:0 (1:0,2:0,0:0) Branky Narka: Klicpera(Zikán), Sojka(Říha), Říha Sestava Narka: Holub – Říha,Zajíc – Dvořák,Mauric – Janeček,Sojka,Výravský – Janský,Zikán,Klicpera – Staněk,Kozelka Vyloučení Narka: -
20.kolo – 8.3.2008 11.30h Sítná Rytíři Buštěhrad – Narko 4:3 sn (1:0,1:1,1:2,1:0) Branky Narka: Staněk(Janeček), Janeček , Janský(Zikán,Janeček) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Dvořák – Janeček,Klicpera,Výravský – Zikán,Janský,Huml Vyloučení Narka: Staněk 4min, Huml 4min, Dvořák 2min, Mauric 2min
21.kolo – 16.3.2008 12.00h Sítná Extrém Kladno – Narko 0:16 (0:6,0:6,0:4) Branky Narka: Janeček(Klicpera,Sojka), Výravský(Zikán,Huml), Janeček(Langhammer), Staněk(Sojka,Zikán), Zikán(Sojka,Výravský), Staněk , Sojka , Janeček , Mauric(Sojka), Langhammer(Sojka,Výravský), Říha(Kozelka), Sojka , Výravský(Sojka,Zikán), Zikán(Sojka,Výravský), Staněk(Sojka), Langhammer Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Mauric,Zajíc – Langhammer,Janeček,Klicpera – Zikán,Sojka,Výravský – Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Zajíc 4min, Mauric 2min, Zikán 2min, Langhammer 2min, Staněk 2min, Janeček 2min
22.kolo – 23.3.2008 12.00h Sítná Narko – Vlci Buštěhrad B 4:6 (0:2,0:3,4:1) Branky Narka: Janský(Sojka), Sojka(Janeček), Sojka(Zikán), Sojka(Janeček) Sestava Narka: Král – Říha,Mauric – Dvořák,Zajíc – Sojka,Janeček,Janský – Výravský,Zikán,Klicpera – Staněk,Kozelka Vyloučení Narka: Staněk 4min, Říha 2min
23.kolo – 30.3.2008 10.00h Sítná Sparta Kladno – Narko 1:3 (1:0,0:2,0:1) Branky Narka: Janský(Sojka), Hanžl(Langhammer,Mauric), Janský(Sojka) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Hanžl,Janeček,Langhammer – Sojka,Janský,Šiftanc – Zikán,Kozelka Vyloučení Narka: Hanžl 2min, Šiftanc 2min
24.kolo – 6.4.2008 11.30h Sítná Narko – Černá Hvězda 5:4 (1:2,3:2,1:0) Branky Narka: Janský(Sojka), Langhammer(Janeček), Langhammer(Janeček,Říha), Sojka(Janský), Langhammer(Hanžl,Janeček) Sestava Narka: Holub – Zajíc,Říha – Dvořák,Mauric – Janeček,Langhammer,Hanžl – Sojka,Janský,Výravský – Staněk,Zikán,Kozelka Vyloučení Narka: Mauric 2min, Hanžl 2min, Zajíc 2min, Staněk 2min
25.kolo – 12.4.2008 11.00h Sítná Narko – Stochov 11:0 (4:0,4:0,3:0) Branky Narka: Janeček(Hanžl,Staněk), Janeček(Langhammer,Říha), Sojka(Zikán,Dvořák), Zikán(Sojka), Langhammer(Huml), Sojka(Langhammer), Janeček(Výravský), Langhammer , Říha(Janeček,Langhammer), Janeček(Langhammer,Hanžl), Hanžl(Langhammer) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Langhammer,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Výravský – Huml,Zikán Vyloučení Narka: Staněk 6min, Zikán 4min, Sojka 2min, Janský 2min, Langhammer 2min, Huml 2min, Dvořák 2min, Mauric 2min
26.kolo – 19.4.2008 10.00h Sítná Cvrčovice – Narko 0:11 (0:2,0:4,0:5) Branky Narka: Janeček(Hanžl,Huml), Janský(Sojka), Zikán , Zikán(Sojka), Janský(Sojka), Janeček(Zikán,Sojka), Sojka(Zikán,Janský), Sojka , Říha(Staněk,Janeček), Huml , Dvořák(Sojka) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Výravský,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Zikán – Kozelka,Huml Vyloučení Narka: Huml 4min, Staněk 2min, Hanžl 2min, Král 2min, Říha 2min, Sojka 2min
27.kolo – 27.4.2008 12.00h Sítná Narko – Unhošt´ B 11:2 (1:1,4:1,6:0) Branky Narka: Říha(Zajíc,Janeček), Dvořák(Staněk), Kozelka(Zajíc,Janeček), Mauric(Sojka), Janský(Sojka,Říha), Janeček(Hanžl), Hanžl(Zajíc), Janeček(Hanžl), Sojka(Zajíc,Janský), Zajíc(Huml), Říha(Sojka) Sestava Narka: Holub – Zajíc,Říha – Mauric,Dvořák – Janeček,Hanžl,Výravský – Sojka,Janský,Staněk – Zikán,Huml,Kozelka Vyloučení Narka: Staněk 2min+5min+OK, Huml 4min, Dvořák 2min, Hanžl 2min, Janeček 2min
28.kolo – 4.5.2008 10.00h Slaný Slaný B – Narko 1:7 (0:0,1:3,0:4) Branky Narka: Janský(Sojka), Sojka(Janeček), Říha(Sojka,Huml), Kozelka(Sojka,Janský), Janeček(Hanžl), Zikán , Janský Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Hanžl,Janeček,Výravský – Sojka,Janský,Zikán – Kozelka,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 6min, Huml 4min
29.kolo – 8.5.2008 18.00h Sítná Falcon Kročehlavy – Narko 1:4 (0:1,0:2,1:1) Branky Narka: Mauric(Sojka,Janský), Hanžl(Zikán,Janeček), Janský(Sojka), Janeček(Zikán,Kozelka) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Janeček,Hanžl,Zikán – Sojka,Janský,Výravský – Kozelka Vyloučení Narka: Hanžl 2min
30.kolo – 10.5.2008 12.30h Sítná Narko – Rytíři Buštěhrad 12:4 (4:0,5:2,3:2) Branky Narka: Staněk(Janský,Sojka), Klicpera(Říha,Langhammer), Dvořák(Mauric), Langhammer(Janeček,Klicpera), Janeček(Dvořák,Langhammer), Klicpera(Janeček), Huml(Zikán), Sojka(Langhammer), Janský(Sojka), Langhammer , Janeček(Zajíc,Říha), Staněk(Janský,Sojka) Sestava Narka: Holub – Říha,Zajíc – Dvořák,Mauric – Janeček,Hanžl,Langhammer – Sojka,Janský,Staněk – Zikán,Huml,Výravský Vyloučení Narka: Zajíc 2min, Říha 2min, Janeček 2min, Huml 2min PLAY – OFF:
Čtvrtfinále 1.zápas – 17.5.2008 18.00h Sítná Narko – Cvrčovice 8:0 (2:0,3:0,3:0) Branky Narka: Janeček(Říha), Janeček(Klicpera), Klicpera(Hanžl), Sojka(Dvořák), Zajíc(Huml), Janský(Sojka), Zajíc(Výravský,Huml), Janeček(Říha,Hanžl) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc,Zikán – Klicpera,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 6min, Říha 4min, Zikán 4min, Janský 2min, Janeček 2min, Zajíc 2min, Šiftanc 2min
Čtvrtfinále 2.zápas – 18.5.2008 10.00h Sítná Narko – Cvrčovice 4:2 (1:0,3:1,0:1) Branky Narka: Huml(Výravský), Zikán , Šiftanc(Sojka), Klicpera(Hanžl) Sestava Narka: Král – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc,Zikán – Klicpera,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Huml Vyloučení Narka: Říha 6min, Janeček 2min, Huml 2min, Král 2min, Zajíc 2min, Janský 2min
Čtvrtfinále 3.zápas – 24.5.2008 18.00h Sítná Cvrčovice – Narko 0:10 (0:4,0:2,0:4) Branky Narka: Kozelka(Zikán), Janeček(Staněk), Huml(Výravský), Klicpera(Janeček), Janeček(Hanžl),Janeček(Hanžl), Janeček(Janský), Janeček ,Zikán(Kozelka), Výravský(Huml) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc,Zikán – Klicpera,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Huml Vyloučení Narka: Klicpera 5min+TH, Janský 4min+10minOT, Sojka 4min, Kozelka 2min, Hanžl 2min, Zikán 2min, Šiftanc 2min
Semifinále 1.zápas – 31.5.2008 12.00h Sítná Narko – Černá Hvězda 4:3 sn (1:3,1:0,1:0,0:0,1:0) Branky Narka: Janský(Sojka), Janský(Sojka), Říha(Šiftanc), rozhodující nájezd Janeček Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc – Zikán,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 4min+10minOT, Staněk 2min, Sojka 2min, Dvořák 2min, Říha 2min
Semifinále 2.zápas – 1.6.2008 10.00h Sítná Narko – Černá Hvězda 5:4 sn (1:1,1:1,2:2,0:0,1:0) Branky Narka: Janský(Janeček), Janeček(Sojka), Zikán(Mauric), Šiftanc(Staněk,Říha), rozhodující nájezd Hanžl Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc – Zikán,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský Vyloučení Narka: Hanžl 4min+10minOT, Zikán 2min, Šiftanc 2min, Staněk 2min, Dvořák 2min, Říha 2min
Semifinále 3.zápas – 7.6.2008 11.00h Sítná Černá Hvězda – Narko 2:7 (0:0,0:1,2:6) Branky Narka: Huml(Kozelka), Janeček(Langhammer), Janeček(Langhammer), Sojka(Janský), Zikán(Šiftanc,Janský), Langhammer(Výravský), Říha(Langhammer,Staněk) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Zajíc,Zikán – Langhammer,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Šiftanc – Kozelka,Výravský,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 2min+10minOT, Výravský 2min, Dvořák 2min, Zikán 2min, Mauric 2min, Langhammer 2min, Říha 2min, Kozelka 2min
Finále 1.zápas – 14.6.2008 19.00h Sítná Narko – Slaný B 2:6 (0:2,0:2,2:2) Branky Narka: Janský(Sojka), Langhammer(Janeček,Hanžl) Sestava Narka: Holub – Zajíc,Říha – Dvořák,Mauric – Langhammer,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Klicpera – Zikán,Výravský,Kozelka Vyloučení Narka: Hanžl 2min, Říha 2min, Mauric 2min, Zikán 2min
Finále 2.zápas – 15.6.2008 10.00h Sítná Narko – Slaný B 4:5 (0:1,2:2,2:2) Branky Narka: Langhammer(Říha), Říha(Langhammer), Říha(Zikán,Langhammer), Langhammer(Říha) Sestava Narka: Holub – Zikán,Říha – Dvořák,Mauric – Langhammer,Janeček,Hanžl – Sojka,Janský,Klicpera – Šiftanc Vyloučení Narka: Hanžl 6min, Sojka 4min, Dvořák 2min, Zikán 2min, Janeček 2min, Langhammer 2min
Finále 3.zápas – 21.6.2008 9.00h Slaný Slaný B – Narko 7:5 (1:2,2:0,4:3) Branky Narka: Janeček(Staněk), Janeček(Hanžl), Janský(Huml), Janský(Hanžl), Říha(Janeček,Hanžl) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Dvořák,Mauric – Klicpera,Janeček,Hanžl – Výravský,Janský,Zikán – Kozelka,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 4min, Janský 2min, Klicpera 2min
ČESKÝ POHÁR:
1.kolo – 8.9.2007 10.00h Zimní stadion Narko – Hostivař 7:0 (3:0,1:0,3:0) Branky Narka: Výravský , Sojka(Huml), Staněk , Sojka(Staněk,Huml), Huml(Janský), Janeček(Huml), Janeček(Staněk) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Zajíc,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Huml – Výravský,Kozelka,Dvořák Vyloučení Narka: Hanžl 2min+10minOT+10minOT, Dvořák 10minOT, Staněk 2min, Mauric 2min
2.kolo – 28.9.2007 9.00h Zimní stadion Narko – Ekonom Devils Praha 2:0 (1:0,0:0,1:0) Branky Narka: Klicpera , Sojka(Výravský) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Zajíc,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Výravský – Zikán,Dvořák Vyloučení Narka: Hanžl 2min+10minOT, Zikán 2min+5min+OK, Zajíc 4min, Staněk 2min
3.kolo – 20.10.2007 11.00h Zimní Stadion Narko – Kovo Praha 1:10 (0:2,0:5,1:3) Branka Narka: Janský(Výravský,Staněk) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Zajíc,Mauric – Hanžl,Janeček,Klicpera – Janský,Sojka,Výravský – Zikán,Dvořák,Huml Vyloučení Narka: Mauric 2min, Hanžl 2min
KLADENSKÝ POHÁR:
1.kolo – 6.1.2008 12.00h Sítná Delta – Narko 1:0 (1:0,0:0,0:0) Branky Narka: - Sestava Narka: Holub – Říha,Zajíc – Mauric,Dvořák – Hanžl,Janeček,Šiftanc – Janský,Sojka,Klicpera – Staněk,Zikán,Kozelka Vyloučení Narka: Hanžl 2min
2.kolo – 13.1.2008 12.00h Sítná Narko – Dynamo Rozdělov 9:8 sn (3:3,3:1,2:4,1:0) Branky Narka: Hanžl(Janeček), Hanžl(Janeček), Šiftanc(Janeček), Hanžl(Janeček), Kozelka(Janský,Zikán), Zikán(Janský,Mauric), Janský(Šiftanc), Šiftanc(Janeček), rozhodující nájezd Janeček Sestava Narka: Král – Říha,Zajíc – Mauric,Dvořák – Janeček,Hanžl,Šiftanc – Janský,Zikán,Kozelka Vyloučení Narka: -
3.kolo – 19.1.2008 10.00h Sítná Amálka B – Narko 6:4 (2:2,0:2,4:0) Branky Narka: Říha(Výravský,Sojka), Sojka(Výravský,Janský), Janeček(Hanžl), Sojka(Janský,Výravský) Sestava Narka: Holub – Staněk,Říha – Zajíc,Mauric – Dvořák – Janeček,Šiftanc,Hanžl – Sojka,Výravský,Janský – Zikán,Klicpera,Kozelka Vyloučení Narka: Kozelka 2min, Zajíc 2min
|