Zápasy podrobně |
ROČNÍK 2000 – 2001 |
OKRESNÍ LIGA:
1.kolo - 9.9.2000 11.30h Sítná Falcon Kročehlavy – Narko 7:1 (2:1,1:0,4:0) Branka Narka: Hýlek Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Pácal,Hýlek – Huml,Krak –Širůček,Laburda Vyloučení Narka: Záruba 1min
2.kolo – 16.9.2000 11.30h Sítná Narko – Slaný B 0:5 (0:1,0:2,0:2) Branky Narka: - Sestava Narka : Bartoš – Muller,Záruba – Hýlek,Pácal – Vostrý,Huml –Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček – Melichar Vyloučení Narka: Hýlek 1min,Huml 1min,Muller 1min,Melichar 1min
3.kolo - 16.9.2000 17.00h Libušín Libušín B – Narko 0:2 (0:1,0:1,0:0) Branky Narka: Laburda(Hýlek) , Krak Sestava Narka: Bartoš – Muller,Záruba – Hýlek,Pácal – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Pácal 1min
4.kolo – 24.9.2000 10.00h Libušín Slaný C – Narko 1:5 (1:0,0:1,0:4) Branky Narka: Pácal(Hýlek) ,Rosenkranz(Širůček) ,Širůček(Záruba) , Huml(Širůček) Pácal(Hýlek) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Hýlek 1min
5.kolo – 1.10.2000 8.30h Sítná Narko – Kašna 2:2 (0:1,2:1,0:0) Branky Narka: Huml(Pácal) ,Říha(Krak) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Záruba 2min, Huml 2min, Krak 1min
6.kolo – 15.10.2000 13.00h Libušín N.Strašecí B – Narko 1:4 (0:0,0:1,1:3) Branky Narka:Vostrý(Říha,Huml) ,Muller(Širůček) ,Huml(Vostrý) ,Širůček(Laburda) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Muller –Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Bartoš 2min, Hýlek 1min, Muller 1min, Širůček 1min
7.kolo – 15.10.2000 16.00h Sítná Narko – Sparta B 1:3 (1:1,0:0,0:2) Branka Narka: Krak(Širůček) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Muller – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 1min, Krak 1min, Muller 1min, Záruba 1min
8.kolo – 21.10.2000 8.30h Sítná Narko – Predatorss 8:7 (2:2,3:1,3:4) Branky Narka: Krak(Záruba), Krak(Širůček), Huml(Hýlek), Širůček(Huml), Rosenkranz(Hýlek), Huml(Hýlek,Vostrý), Vostrý(Huml,Záruba), Záruba(Huml) Sestava Narka: Bartoš – Hýlek,Pácal – Záruba,Muller – Melichar – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Muller 1min, Pácal 1min, Rosenkranz 1min, Záruba 1min
9.kolo – 28.10.2000 10.00h Sítná Sun Devils B – Narko 4:4 (3:1,1:0,0:3) Branky Narka: Huml(Pácal), Huml(Říha,Vostrý), Říha(Huml), Huml(Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 1min, Záruba 2min, Říha 1min, Muller 1min+6min OT, Krak 1min, Pácal 1min, Hýlek 1min, Rosenkranz 3min+OK
10.kolo – 5.11.2000 10.00h Sítná Narko – Amálka B 0:4 (0:0,0:2,0:2) Branky Narka: - Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Dvořák – Vostrý,Huml – Širůček,Laburda – Rosenkranz Vyloučení Narka: Muller 3min, Vostrý 2min, Širůček 2min, Pácal 1min
11.kolo – 12.11.2000 13.00h Švermov Beer Stars C – Narko 0:2 (0:0,0:1,0:1) Branky Narka: Huml(Hýlek), Rosenkranz(Širůček) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Dvořák – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček – Rosenkranz,Melichar Vyloučení Narka: Bartoš 1min, Huml 1min, Hýlek 1min, Záruba 1min
12.kolo – 18.11.2000 14.30h Sítná Narko – Cvrčovice 3:5 (1:1,1:3,1:1) Branky Narka: Říha(Rosenkranz), Huml(Vostrý), Muller(Laburda) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Dvořák – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Melichar – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 2min, Říha 1min, Záruba 1min
13.kolo – 25.11.2000 10.00h Sítná Třebíz – Narko 3:4 (0:2,1:2,2:0) Branky Narka: Širůček(Hýlek), Širůček(Huml), Laburda(Záruba), Laburda(Záruba) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák – Rosenkranz,Širůček – Huml,Vostrý – Laburda,Melichar Vyloučení Narka: Záruba 2min, Hýlek 1min
14.kolo – 3.12 2000 14.00h Sítná Narko – Diablo Beroun 4:6 (1:2,2:3,1:1) Branky Narka: Laburda , Huml(Širůček,Pácal), Širůček(Huml), Laburda Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Muller – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Širůček – Laburda,Melichar Vyloučení Narka: Záruba 2min
15.kolo – 25.2.2001 13.00h Sítná Narko – Falcon Kročehlavy 3:4 (1:1,0:2,2:1) Branky Narka: Rosenkranz(Dvořák,Krak), Hýlek(Krak), Rosenkranz(Hýlek) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Širůček,Laburda Vyloučení Narka: Huml 1min, Záruba 1min, Bartoš 1min, Pácal 1min, Krak 1min, Laburda 1min, Říha 1min+6minOT
16.kolo – 3.3.2001 11.30h Sítná Kašna – Narko 7:1 (2:0,2:0,3:1) Branka Narka: Hýlek(Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Muller –Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak –Širůček,Melichar Vyloučení Narka: Záruba 3min, Huml 2min
17.kolo – 4.3.2001 11.30h Libušín Slaný B – Narko 11:1 (4:0,2:0,5:1) Branka Narka: Huml(Hýlek) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml –Širůček,Laburda Vyloučení Narka: -
18.kolo – 10.3.2001 8.30h Sítná Narko – Slaný C 10:1 (4:0,4:0,2:1) Branky Narka: Rosenkranz(Krak), Huml(Říha,Vostrý), Rosenkranz(Krak,Dvořák), Huml(Říha,Vostrý), Huml(Říha), Huml(Vostrý), Huml(Vostrý), Krak(Šašek), Huml(Pácal,Záruba), Širůček(Krak,Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba –Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Záruba 2min+6minOT, Hýlek 1min, Bartoš 1min, Huml 1min
19.kolo – 17.3.2001 11.30h Sítná Narko – Libušín B 2:6 (1:2,1:2,0:2) Branky Narka: Pácal(Rosenkranz,Krak), Pácal Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Krak 3min, Hýlek 1min, Huml 1min
20.kolo – 24.3.2001 10.00h Sítná Cvrčovice – Narko 4:3 (1:0,0:1,3:2) Branky Narka: Huml(Bartoš), Vostrý(Huml,Záruba), Širůček(Krak) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Krak 2min, Záruba 2min, Bartoš 1min+6minOT
21.kolo – 1.4.2001 13.00h Sítná Sparta B – Narko 0:2 (0:0,0:2,0:0) Branky Narka: Hýlek(Huml), Širůček Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml –Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 2min, Hýlek 2min, Rosenkranz 1min, Širůček 1min
22.kolo – 7.4.2001 11.30h Sítná Narko – N. Strašecí B 5:8 (2:2,3:1,0:5) Branky Narka: Huml(Vostrý), Krak(Širůček), Huml(Vostrý), Širůček , Huml(Hýlek) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Krak 2min, Hýlek 2min, Záruba 1min+ 3min+OK, Bartoš 1min+3min+OK
23.kolo – 14.4.2001 10.00h Libušín Amálka B – Narko 6:2 ( 0:0,2:1,4:1) Branky Narka: Huml(Hýlek,Vostrý), Hýlek(Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba –Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Krak 2min+6minOT, Říha 1min, Hýlek 1min
24.kolo – 14.4.2001 14.30h Švermov Predatorss – Narko 6:1 (2:0,1:1,3:0) Branka Narka: Huml(Dvořák) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal - Dvořák,Šašek – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 1min, Říha 3min+OK
25.kolo – 21.4.2001 10.00h Sítná Narko – Beer Stars C 5:0 Kontumačně Branky Narka: - Hosté se nedostavili na utkání Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: -
26.kolo – 28.4.2001 10.00h Sítná Narko – Třebíz 1:5 (0:1,1:3,0:1) Branka Narka: Krak(Záruba) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Dvořák – Vostrý,Huml – Krak,Laburda Vyloučení Narka: Vostrý 1min, Laburda 1min, Záruba 1min, Huml 1min, Krak 1min
27.kolo – 5.5.2001 14.00h Libušín Diablo Beroun – Narko 6:1 (2:0,2:0,2:1) Branka Narka: Laburda(Krak) Sestava Narka: Bartoš – Hýlek,Pácal –Krak,Laburda – Muller Vyloučení Narka: Muller 1min
28.kolo – 13.5.2001 16.00h Sítná Narko – Sun Devils B 4:10 (0:3,4:5,0:2) Branky Narka: Huml , Vostrý(Huml), Huml(Vostrý), Hýlek(Huml) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Šašek – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml –Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Huml 1min, Krak 1min, Pácal 1min
KLADENSKÝ POHÁR:
1.kolo – 1.zápas – 7.1.2001 14.00h Sítná Narko – Falcon Kročehlavy 2:6 (1:3,0:2,1:1) Branky Narka: Huml(Vostrý), Krak(Hýlek) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Dvořák,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Širůček,Laburda Vyloučení Narka: Záruba 3min, Říha 1min, Krak 1min, Vostrý 1min
1.kolo – 2.zápas – 14.1.2001 12.00h Sítná Narko – Predatorss 4:3 (1:1,2:2,1:0) Branky Narka: Říha(Vostrý), Krak(Rosenkranz), Huml(Vostrý), Krak(Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Širůček,Laburda Vyloučení Narka: Záruba 1min, Huml 1min
1.kolo – 3.zápas – 21.1.2001 10.00h Sítná Libušín – Narko 9:1 (4:0,3:0,2:1) Branka Narka: Vostrý(Huml) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Širůček,Laburda Vyloučení Narka: Říha 2min, Hýlek 1min, Krak 1min, Laburda 1min
|